Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.
x

Mityngi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików Intergrupy Zielonogórskiej

AA Intergrupa Zielonogórska

Uwaga:
Mitingi otwarte : 1,2,3,4 tydzień; o -ostatni tydzień; w - wszystkie otwarte
Np - możliwy samodzielny dojazd osoby niepełnosprawnej
pu - grupa potwierdza uczestnictwo na mitingu 
 
MIEJSCOWOŚĆ
NAZWA Grupy
adres
DZIEŃ
Godz
Uwagi
Chobienice
Szarka
Stołówka Zespołu Przedszkola i Szkół Chobienice 145
Środa
19:00
1  Np    
Cibórz
Odwyk  (meżczyźni)     
Wojew. Szpital Specjalistyczny.Oddz.Nr 1
Poniedziałek
19:00
               
Cibórz
Azyl (kobiety)
Wojew.Szpital Specjalistyczny Oddz.Nr18
Poniedziałek
19:00
               
Cybinka
Bryza
ul. Słubicka (Kino)
Czwartek
18:30
               
Cybinka
Nadzieja
ul.Chopina 2 (Przy plebanii)
Niedziela
18:00
  1             
Czerwieńsk
Kwiatowa
ul. Kwiatowa
Wtorek
18:00
               
Gozdnica
Cegiełka
ul. Kombatantów 1
Wtorek
18:00
               
Grabice
Wiejska
Grabice 25 (Zielona Szkoła)
Środa
18:00
o   pu
Gubin
Gubińska
ul. Gdańska 17
Poniedziałek
17:30
  1             
Gubin
Feniks
ul.Grunwaldzka 1 /Oś. Terap.Grunwald/
Wtorek
17:00
  1             
Gubin
Pomocna dłoń
ul. Gdańska 17(piwnica)
Czwartek
17:30
  1             
Gubin
Ewa
ul. Gdańska  17(punkt 1-go kontaktu)
Niedziela
11:00
  1             
Iłowa Żagańska
Wincenty
ul. Mickiewicza 21 (Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych)
Piątek
18:00
               
Jasień
Ibis
ul. Okrzei 8 (świetlica)
Sobota
17:00
               
Kożuchów
Ratunek
Ul. 1-go Maja 21/1
Środa
18:00
1   pu
Krosno Odrzańskie
Panorama 96
ul.Walki Młodych 7 (Cech Rzemiosł Różnych)
Wtorek
18:00
  1             
Krzywaniec
Sobotnia
Zakład Karny
3 sob. mies.
13:30
               
Krzywaniec
Leśna
ul. leśna 1  Zakład Karny (na zapisy )
Niedziela
09:30
               
Krzywaniec
Zmiana
Ul. leśna 1 Zakład Karny (na zapisy)
Niedziela
08:30
               
Krzywaniec
Wyjście
Ul. leśna 1 Zakład Karny (na zapisy)
Niedziela
08:30
               
Krzywaniec
Alka tras
Ul. leśna 1 Zakład Karny (na zapisy)
Niedziela
08:30
               
Lubsko
Lotos
Ul. Niepodległości 8
Środa
17:00
               
Lubsko
Lotos
Ul. Niepodległości 8
Niedziela
16:00
               
Lubsko
Bez nazwy
Areszt Śledczy
Niedziela
10:00
               
Łagów Lubuski
Społeczność
ul. 1Lutego 7 (świetlica Urz.Gminy)
Czwartek
16:00
               
Łęknica
Nadzieja
Ul. Wojska Polskiego 1 (OKSi R)
Czwartek
18:00
               
Małomice
Szansa
Ul. Fabryczna 3
Wtorek
17:00
2   pu
Niegosławice
Wybudzenie
świetlica wiejska w Niegosławicach 85
Piątek
17:00
 w  pu
Nowa Sól
U Antoniego
ul.Piłsudskiego 14 (przy kościele św.Antoniego)
Wtorek
18:00
  w             
Nowa Sól
Solanie
Ul. Bohaterów Getta 2 (Klub Abstynenta)
Piątek
18:00
  4             
Nowa Sól
Nadzieja
Ul. Muzealna 46 (Klub Ogniwo) Wtorek
Czwartek
18:00
               
Nowogród Bobrzański
Bóbr
Ul. Pocztowa 7 (Dom Kultury)
Piątek
19:00
 1   pu
Siedlec
Radość
Ul. Zbąszyńska 17 (Urząd Gminy)
Wtorek
19:00
1    pu
Sława  
Feniks
Ul. Głogowska 6 (Dom Kultury)
Czwartek
17:00
               
Sulechów      
Wiosna
Ul..Kruszyna 5(Dom Opieki Społecznej)
Czwartek
18:00
1 Np pu
Sulechów
Przedwiośnie
Ul. Licealna 18a
Poniedziałek
17:00
  1  pu
Szprotawa
Przebudzenie
Ul Krasińskiego 23(klub abstynenta)
Środa
17:00
  3  pu
Świebodzin
Jedność
Ul. Szpitalna 3(Społ, Szkoła Podstawowa)
Poniedziałek
17:00
  1             
Świebodzin
Niedziela
Park Chopina 4 (kawiarenka przy Plebani)
Niedziela
17:00
  1             
Świebodzin
Wanda
Ul. Bramkowa 2 (Klub Abstynenta)
Środa
17:00
               
Świebodzin
Ararat
Ul. Bramkowa 2 (Klub Abstynenta)
Piątek
18:00
               
Trzebiechów k/Sulechowa
Płomień Nadziei
ul.Sulechowska1
Wtorek
17:00
1 Np  pu
Wałowice
Azyl
Gubin/Wałowice 74
Niedziela
17:45
               
Wałowice
Azyl
Gubin/Wałowice 74
Środa
16:00
               
Wolsztyn
Uśmiech
Ul. Drzymaly 1
Piątek
19:00
  1             
Wolsztyn
Mądrość
Ul. Drzymaly 1
Sobota
19:00
               
Wolsztyn
Krokus
Ul. Drzymaly 1
Wtorek
19:00
  1             
Zbąszynek
Trio
Ul. Woj.Pol.16 (Dom Kultury)
Piątek
18:00
  w             
Zbąszyń
Tęcza
Ul. Mostowa 10(Zespół Szkół Zawodow)
Czwartek
18:00
  1             
Zbąszyń
Łabędzie
Ul. Mostowa 10(Zespół Szkół Zawodow)
Poniedziałek
18:00
               
Zielona Góra
Dana
ul. Drzewna 13 /wejście od ul. Sowińskiego
Poniedziałek
17:30
  1             
Zielona Góra
Opoka
ul.Wazów(WOTÓW)
wtorek
16:00
  w  pu
Zielona Góra
Nadzieja
Areszt Śledczy
Poniedziałek (co drugi)
15:45
               
Zielona Góra
Przebudzeni
Areszt Śledczy
Czwartek (co drugi)
16:45
               
Zielona Góra
U Franciszka
ul. Kilińskiego
Poniedziałek
18:30
  1             
Zielona Góra
Pogoda Ducha
Ul. Dworcowa 31
Piątek
18:00
  1             
Zielona Góra 
Sobota
Os. Pomorskie(sala Caritas przy kościele)
Sobota
18:00
   Np    
Zielona Góra
Pierwszego kroku
ul. Wazów(W.O.T.U.W)
Czwartek
13:30
  w             
Zielona Góra
Żyj i Daj Żyć
ul. Drzewna 13 /wejście od ul. Sowińskiego
Czwartek
18:30
w   pu
Zielona Góra
Nowa
ul. Wyspiańskiego 19
Wtorek
17:30
  1             
Zielona Góra
Niedzielna
ul. Drzewna 13 /wejście od ul. Sowińskiego
Niedziela
17:00
 2    pu
Zielona Góra
Zacisze
ul. Prosta 47 (wejście od zakrystii "salka")
Środa
19:15
 4    pu
Zielona Góra
Bez Dymka               
ul. Drzewna 13 /wejście od ul. Sowińskiego
Piątek
17:00
 1    pu
Zielona Góra
Przystanek na Szlaku     
ul. Dworcowa 31
Środa
18:00
3    pu
Żagań
Bóbr
pl.Klasztorny Kaplica M.Kolbe
Środa
17:00
               
Żagań
24 godziny
ul.Buczka 6 (Klub Abstynenta)
Niedziela
11:00
2     pu
Żagań
Bila i Boba
ul .Buczka 6 (Klub Abstynenta)
Czwartek
17:00
  4             
Żary
Wtorek
ul.Chrobrego14(Sala Caritas)
Wtorek
18:30
  4             
Żary
Poniedziałek
ul. Podchorążych 31(Klub Abstynenta)
Poniedziałek
18:00
  4             
Żary
Poniedziałek
ul. Podchorążych 31(Klub Abstynenta)
Czwartek
18:00
  4